KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592373
nr 1359 2373
Gunnar Hållander
(1915-1980), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 54x37cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:55:31
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
Gunnar Hållander
Läs mer om Gunnar Hållander